تاریخ‌نگاری

پدر کم سن و سال ترین شهید عملیاتی دزفول آسمانی شد

پدر شهید ملک محمد کرمی، درگذشت

 

🌷 انا لله و انا الیه راجعون🌷

🌴 و پدری دیگر از پدران صبور شهدا آسمانی شد

🏴 *حاج ولی کرمی* پدر شهید والامقام *ملک محمد کرمی* به فرزند شهیدش پیوست.

🌹🌴 شهید ملک محمد کرمی، کم سن و سال ترین شهید عملیاتی شهرستان دزفول در دوران هشت سال حماسه و ایثار است.

💐الف دزفول ضایعه درگذشت این پدر بزرگوار را خدمت خانواده محترم شهید و مردم شهید پرور دزفول تسلیت عرض می نماید.

🌷 لازم به ذکر است که دانش آموز شهید ملک محمد کرمی ، متولد ۱۳۴۷ از طریق بسیج عشایر به جبهه اعزام و در مورخ ۱۳۶۰/۰۷/۰۴ درسن ۱۳ سالگی و در جبهه پدافندی شوش به فیض شهادت نائل آمد. مزار مطهر شهید ملک محمد کرمی در گلزار شهدای محمد بن جعفر دزفول زیارتگاه عاشقان است.

🔅غفران و رحمت الهی برای آن‌مرحوم و صبر و اجر برای بازماندگان از خدای متعال مسئلت دارم .

 

وصیت نامه شهید ملک محمدکرمی

بسم الله الرحمن الرحيم

من وصيتنامه ام را با سلام گرم و درود بي پايان به امام امت خميني كبير و مردم مسلمان و مبارز و خانواده عزيز و خويشاوندان محترم شروع مي كنم . وصيت نامه من در سه بخش است اول پيامي براي امام امت و بعد پيامي براي خانوادة عزيز و خويشاوندان و بعد پيامي براي دوستان و امت شهيد پرور .

پيام من به امام امت

‌من از خداوند متعال مي خواهم كه امام امتم را از گزند روزگار محفوظ بدارد و طول عمري زياد به ايشان عطا فرمايد ، اما رهبر عزیزم  من از شما مي خواهم كه با راهنمائيهاي مكرر خود ملت مسلمان ايران را هوشيار ساخته و  با زبانتان كه مانند شمشير علي (ع) برنده است مشتي محكم بر دهان امريكا بزنید .

پيام من به  خانواده و خويشاوندانم

 اميدوارم كه خداوند ايماني قوي و عزمي راسخ و صبري جليل به شما عنايت بفرمايد و هميشه در حال عبادت خدا باشيد ، خانواده عزيز و خويشاوندان محترم ، من كه شهيد مي شوم براي من گريه نكنيد ، از اسلام  دفاع كنيد و پشتیبان رهبر باشید  خانوادة من بايد افتخار كنند كه فرزندشان را در راه اسلام فدا كرده اند و اميدوارم كه خانواده و خويشاوندانم راه شهيدان را ادامه دهند .

پيام من به دوستانم

 من سعادت اسلام را از درگاه حق تعالي خواستارم . پيامي كه براي دوستانم دارم اين است كه اگر آنان نتوانسته اند با كفار جهــاد كننــد بايد كاري زينبي كنند و همچون زينب (س) كاخ يزيديان را به لرزه درآورند . بايد با تبليغات درست در باره اسلام ، آنهایی را كه گول ضد انقلاب را خورده اند آگاه سازند . ملت عزيز ، شما بايد در راه معرفی  انقلابمان به جهان از هیچ كوششي دريغ نکنید و از اين ترورها نترسيد و با قدرت هر چه بيشتر در مقابل اين منافقين  مقاومت كنيد. در آخر  براي ملت شهيد پرورم و  تمام مسلمين آرزوي موفقيت دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا